Rekrutacja

Rekrutacja obejmuje szeroki zakres tematyczny. Dzięki naszej wiedzy będziesz w stanie lepiej zrozumieć, jak przebiega proces rekrutacji. Dowiesz się jakie są najnowsze trendy i narzędzia w dziedzinie rekrutacji. Otrzymasz wskazówki jak prowadzić rozmowy kwalifikacyjne, by zatrudnić najlepszych pracowników. Dzięki lepszej wiedzy i umiejętnościom będziesz w stanie prowadzić bardziej precyzyjne i trafne procesy rekrutacyjne.

Artykuły na temat rekrutacji mogą przynieść Ci wartościową wiedzę, doskonalić Twoje umiejętności i poprawić procesy rekrutacyjne, co w efekcie może przyczynić się do skutecznego pozyskiwania najlepszych kandydatów i wzmocnienia zespołu w Twojej organizacji.

luka w CV

Luka w CV — jak o niej mówić?

Luka w CV to dziura w doświadczeniu zawodowym, która może mieć różne przyczyny. Przyjęło się, że jest to coś negatywnego, przez co pracownicy zatajają te dane w swoim CV. Czasem zdarza się, że pracodawca zapyta o luki w CV na rozmowie o pracę. Jak wyjaśnić przerwę w zatrudnieniu? Jak uzasadnić lukę w CV? Czy można ukryć lukę w życiorysie?


27.03.2024
CV pracownika biurowego

CV pracownika biurowego — wzór

Odpowiednie przygotowanie CV pracownika biurowego może przyczynić się do szybkiego znalezienia wymarzonej pracy. Od czego zacząć tworząc CV? Jakie informacje zawrzeć w CV? Jak opisać doświadczenie zawodowe? Sprawdź nasz wzór CV pracownika biurowego.


13.03.2024
CV marketing

CV marketing — wzór, jak napisać?

Twoje CV to wizytówka, która może otworzyć drzwi do wymarzonej pracy. W dzisiejszym świecie rynek pracy przepełniony jest kandydatami, którzy muszą wyróżniać się spośród tłumu. Dlatego tak ważne jest, aby dowiedzieć się, jak powinno wyglądać skuteczne CV. Jak napisać CV dla specjalisty marketingu? Sprawdź skuteczny wzór CV marketing.


26.02.2024
system ATS

Co to jest system ATS?

System ATS, czyli Applicant Tracking System jest programem, który ma usprawnić proces rekrutacji i pozwolić na elektroniczną obsługę aplikacji kandydatów. Systemy ATS umożliwia przeglądanie zgłoszeń osób, które ubiegają się o pracę na konkretnym stanowisku i śledzą źródła spływających kandydatów w bazie centralnej. Czym jest system rekrutacyjny? Jakie funkcje ma ATS?


23.02.2024
CV dla księgowej

CV dla księgowej — wzór, jak napisać?

Stworzenie profesjonalnego CV dla księgowej to kluczowy krok w zapewnieniu sobie miejsca na rynku pracy w dziedzinie finansów i rachunkowości. Odpowiednio skonstruowany dokument może być decydującym czynnikiem w dostaniu się na stanowisko księgowej. Co należy do obowiązków księgowej? Ile zarabia główna księgowa? CV dla księgowej — jak napisać? Jak dobrze opisać doświadczenie zawodowe w CV księgowego?


14.02.2024
pokolenia w rekrutacji

Pokolenia w rekrutacji

Dzisiejszy rynek pracy obsadzony jest osobami z różnego pokolenia. Aby prowadzić skuteczną rekrutację, należy więc przekaz kierować do odpowiedniego odbiorcy. Jak wygląda rekrutacja młodych pracowników pokolenia Z? Jakie są różnice pokoleń? Czy sposób rekrutowania powinien być inny w zależności od pokolenia?


17.01.2024