Zaangażowanie

Budowanie zaangażowania polega na dostarczaniu organizacji niezbędnych zasobów, które umożliwiają skuteczną realizację strategii. To inspirowanie pracowników do działania na rzecz firmy i angażowanie ich czasu i energii w te działania, które przynoszą realne rezultaty. Sprawdź, jak budować zaangażowanie pracowników w zespole, aby odnosić sukcesy. Jak pracować z ludźmi, którzy będą dążyć do realizacji celów firmy, bez względu na potencjalne trudności? Z naszych artykułów dowiesz się, jakie są informacji na temat najnowszych badań i trendów w dziedzinie zaangażowania pracowników.

integracja pracownicza

Integracja pracownicza — dlaczego jest ważna?

Integracja pracownicza jest bardzo ważna dla prawidłowego funkcjonowania firmy. Jakie korzyści niesie ze sobą?


10.04.2024
dress code

Dress code w pracy — jak się ubierać?

Dress code odnosi się do wytycznych dotyczących odpowiedniego ubioru w różnych sytuacjach, w tym w miejscu pracy. Jest to także aspekt kultury osobistej, obecny we wszystkich kulturach na świecie. Jak dress code wpływa na postrzeganie pracownika? Jak powinno się ubierać do pracy? O czym należy pamiętać?


29.03.2024
FOMO

Czym jest syndrom FOMO?

W dzisiejszym dynamicznym środowisku pracy, coraz częściej spotykamy się z zjawiskiem FOMO, czyli lęku przed przegapianiem istotnych wydarzeń czy możliwości zawodowych. W artykule przyjrzymy się temu zjawisku, jego wpływowi na efektywność pracownika oraz sposobom radzenia sobie z nim w miejscu pracy. Jak rozpoznać FOMO? Jak zapobiegać FOMO? Sprawdźmy!


16.03.2024
nonkonformizm pracownika

Nonkonformizm pracownika – co to jest?

Nonkonformizm pracownika co takiego jest? Nonkonformizm pracownika najczęściej kojarzy się nie tylko z buntowniczym, ale i odmiennym podejściem do życia. Nonkonformiści w społeczeństwie podejmują decyzje zgodne z własnymi przekonaniami.


29.02.2024
typy motywacji pracowników

Jakie są typy motywacji pracowników?

Motywowanie pracowników to ciągły proces, który wpływa na wydajność pracowników w miejscu pracy. Dzięki temu firmy osiągają sukcesy i prężnie się rozwijają. Jakie są metody motywowania pracowników? Jak badać zaangażowanie pracowników? Jakie są typy motywacji pracowników?


08.02.2024
potrzeby maslowa

Hierarchia potrzeb Maslowa, czyli piramida Maslowa

Piramida Maslowa, psychologa Abrahama Maslowa stanowi jedną z najczęściej cytowanych koncepcji dotyczących zaspokajania ludzkich potrzeb. Hierarchia Maslowa, znana na globalną skalę, wciąż pełni istotną rolę w różnych dziedzinach. Jak wygląda hierarchia potrzeb Maslowa? Jakie są główne założenia teorii motywacji człowieka według Maslowa?


17.01.2024